| Dłuższy czas pracy dla dokładnego sprzątania |
| Wysokiej jakości zamiennik z 12-miesięczną gwarancją |
| Brak efektu pamięci ładowania |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 19.05. u Państwa |
Bateria do odkurzaczy Dyson V11 Absolute Pro, V11 Absolute Extra i innych, pojemność 4200 mAh, producent: Cameron Sino Technology,
Jest to w pełni funkcjonalny, wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej dla danego urządzenia.
Wydłużona gwarancja na utratę pojemności
z 6 do 12 miesięcy
Producent tej baterii, Cameron Sino, stoi za doskonałą jakością swoich
produktów. Jako świadectwo jakości daje konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tej baterii.
Cechy
Instrukcje
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Dyson:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych akumulatorów

| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 4200 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 25,2 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 179 mm |
| Szerokość wymiaru | 99 mm |
| Głębokość wymiaru | 83 mm |