| Dłuższy czas pracy dla Dyson V8 |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 15.05. u Państwa |
Bateria do odkurzaczy Dyson V8, pojemność 5000 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Dyson:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 21,6 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 146 mm |
| Szerokość wymiaru | 144 mm |
| Głębokość wymiaru | 81 mm |
do wspomnianego typu odkurzacza.
Jest wiele ofert, ale nie ma konkretnych informacji, a mianowicie wskazania kompatybilności H5F.
Wręcz przeciwnie, znalazłem baterie, które wskazują, że nie nadają się do tego typu.
Proszę o poradę. Dziękuję V. Kubu
prosimy o przesłanie etykiety baterii i odkurzacza na adres praha9@sunnysoft.cz, sprawdzimy u producenta.