| Dłuższe sprzątanie bez ograniczeń |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bez efektu pamięci |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 13.05. u Państwa |
Akumulator do odkurzaczy Dyson DC31, DC34 i innych, pojemność 2000 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to w pełni funkcjonalny, wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej dla danego urządzenia.
Wydłużona gwarancja na utratę pojemności
z 6 do 12 miesięcy
Producent tej baterii, Cameron Sino, stoi za doskonałą jakością swoich
produktów. Jako świadectwo jakości daje konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tej baterii.
Cechy
Instrukcje
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Dyson:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 22,2 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 120 mm |
| Szerokość wymiaru | 75 mm |
| Głębokość wymiaru | 67 mm |