| Przywróć Dysonowi pełną moc |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bez efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 01.04. u Państwa |
Bateria do odkurzaczy Dyson V6/ SV03/04/05/06/07/09 i inne, pojemność 2500mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Dyson:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 21,6 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 129 mm |
| Szerokość wymiaru | 92 mm |
| Głębokość wymiaru | 76 mm |
Działa i odkurzacz odkurza - robi to co ma robić i już nie zrobił ;-) Komunikacja ze sklepem i termin dostawy super i szybko. Dziękuję
Cześć, Jana,
Jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będzie nam miło, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.