Profesjonalny alkomat z precyzyjnym czujnikiem, licznikiem pomiarów i eliminacją fałszywych alarmów, uszkodzone opakowanie
USZKODZONE OPAKOWANIE
Towar jest nowy, lecz posiada uszkodzone opakowanie. Mimo to produkt nie był
otwierany, jest w oryginalnym stanie i jest dostarczany w pełnym zestawie
z 24-miesięczną gwarancją.
Profesjonalny alkomat firmy BACtrack, model Trace. Jego smukła konstrukcja sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie do pomiaru poziomu alkoholu, które jest zawsze pod ręką.
Kluczowe cechy:
Specyfikacja:
Alkomat jest fabrycznie skalibrowany!
Urządzenie wytrzyma bez kalibracji jeden rok lub do
500 pomiarów! Po tym czasie zalecamy jego kalibrację, aby
wyniki pozostały maksymalnie dokładne.
Kalibrację alkomatu można zamówić tutaj.
Jeśli nie wykonasz kalibracji, alkomat będzie nadal sprawny i zachowa
wystarczającą do codziennego użytku dokładność, porównywalną z innymi
popularnymi urządzeniami bez możliwości ponownej kalibracji dostępnymi
na rynku.
| Zasilanie i bateria | |
| Baterii | Baterie AA |
|---|---|
| Komunikacja | |
| Nawiązywanie połączenia z telefonem | To niemożliwe |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Czujnik | Elektrochemiczne |
| Zakres pomiarowy min. | 0 ‰ |
| Zakres pomiarowy max. | 4 ‰ |
| Wymienne ustniki | Tak |
| Jednostki miary | BAC |
| Funkcje testera alkoholu | podświetlany wyświetlacz |
| Możliwość kalibracji | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 108 mm |
| Szerokość wymiaru | 48 mm |
| Głębokość wymiaru | 16 mm |
| Ciężar | 84 g |