| Profesjonalna precyzja w kieszeni |
| Czujnik używany również przez policję |
| Do 500 pomiarów bez kalibracji |
| Eliminacja fałszywych alarmów |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 28.05. u Państwa |
Profesjonalny alkomat z precyzyjnym czujnikiem, licznikiem pomiarów i eliminacją fałszywych alarmów
Profesjonalny alkomat firmy BACtrack, model Trace. Jego smukła konstrukcja sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie do pomiaru poziomu alkoholu, które jest zawsze pod ręką.
Kluczowe cechy:
Specyfikacja:
Alkomat jest skalibrowany fabrycznie!
Urządzenie wytrzyma bez kalibracji rok lub do 500 pomiarów!
Po tym czasie zalecamy jego kalibrację, aby wyniki pozostały maksymalnie
dokładne.
Kalibrację alkomatu można zamówić tutaj.
Jeśli kalibracja nie zostanie przeprowadzona, alkomat będzie nadal sprawny
i będzie posiadał wystarczającą do codziennego użytku dokładność,
porównywalną z innymi popularnymi urządzeniami bez możliwości ponownej
kalibracji sprzedawanymi na rynku.
| Zasilanie i bateria | |
| Baterii | Bateria AAA |
|---|---|
| Komunikacja | |
| Nawiązywanie połączenia z telefonem | To niemożliwe |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Czujnik | Elektrochemiczne |
| Zakres pomiarowy min. | 0 ‰ |
| Zakres pomiarowy max. | 4 ‰ |
| Wymienne ustniki | Tak |
| Jednostki miary | BAC |
| Funkcje testera alkoholu | podświetlany wyświetlacz |
| Możliwość kalibracji | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 108 mm |
| Szerokość wymiaru | 48 mm |
| Głębokość wymiaru | 16 mm |
| Ciężar | 84 g |
Bardzo wysokiej jakości alkoholomierz o wciąż kompaktowych wymiarach. Prosimy jedynie o dodanie do opisu ilości dołączonych snipów, jest ich w zestawie całkiem sporo.
|
DRK-212 |
Kupiłem powyższy BACtrack Trace Pro. Czy możecie mi go wysłać już skalibrowanego do promile? Dziękuję za odpowiedź.
nie przełączamy się na jednostki promile w momencie zakupu.
Pozdrawiam
www.SUNNYSOFT.cz