| Dłuższy czas pracy podczas odkurzania |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12-miesięczna gwarancja na pojemność |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 21.05. u Państwa |
Akumulator do odkurzaczy Concept VR3550, ROEMO SYB2 i innych, pojemność 5200 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Przedłużona gwarancja na utratę pojemności
z 6 do 12 miesięcy
Producent tego akumulatora, Cameron Sino, gwarantuje doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości, udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności akumulatora.
Cechy
Instrukcje
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie .
Parametry
Zgodność
Pojęcie:
Roemo:
Akumulator jest odpowiednikiem oryginalnych akumulatorów
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 14,8 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 131 mm |
| Szerokość wymiaru | 39 mm |
| Głębokość wymiaru | 37 mm |