| Dłuższy czas pracy dla Winbota |
| Brak efektu pamięci |
| Do 1200 cykli ładowania |
| 12-miesięczna gwarancja pojemności |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 09.04. u Państwa |
Akumulator do odkurzacza automatycznego Ecovacs Winbot Mini, Winbot W1S i innych, pojemność 3400 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino
Jest to w pełni funkcjonalny, wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Bateria jest zapakowana w ładne, wysokiej jakości plastikowe etui.
Przedłużona gwarancja na utratę pojemności
z 6 do 12 miesięcy
Producent tej baterii, Cameron Sino, stoi za doskonałą jakością swoich
produktów. Jako świadectwo jakości, daje konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tej baterii.
Cechy
Instrukcje
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Ecovacs:
Bateria jest odpowiednikiem tych oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3400 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 67 mm |
| Szerokość wymiaru | 21 mm |
| Głębokość wymiaru | 19 mm |