| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Niezawodny zamiennik oryginału |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 25.06. u Państwa |
Bateria do odkurzaczy, Concept VP4170, VP4170 Real Force, pojemność 2600 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom 12-miesięczną gwarancję
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Concept:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 25,9 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 97 mm |
| Szerokość wymiaru | 70 mm |
| Głębokość wymiaru | 40 mm |