| Wydłużona gwarancja na pojemność z 6 do 12 miesięcy |
| Wysokiej jakości producent akumulatorów Cameron Sino |
| Ponad 20 000 akumulatorów tej marki |
| Własny rozwój baterii od 2000 roku |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 08.04. u Państwa |
Bateria do odkurzaczy Eufy Robovac L30 Hybrid+, Concept VR2110 i inne, pojemność 3350 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Eufy:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3350 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 14,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 70 mm |
| Szerokość wymiaru | 37 mm |
| Głębokość wymiaru | 37 mm |