| Długa żywotność dla większej liczby lotów |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12-miesięczna gwarancja na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 26.05. u Państwa |
Bateria do dronów Yuneec Mantis G / Q, pojemność 3900 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom gwarancję na
utratę pojemności tego akumulatora wynoszącą 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdą Państwo na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Yuneec:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Trutnie |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3900 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 11,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 107 mm |
| Szerokość wymiaru | 50 mm |
| Głębokość wymiaru | 46 mm |