| Długa żywotność 3900 mAh |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Brak efektu pamięci |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 03.06. u Państwa |
Bateria do Huawei Y7, 3900 mAh, blister
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości zapewnia konsumentom 12-miesięczną gwarancję
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Huawei:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Telefony komórkowe i smartfony |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3900 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,85 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 87 mm |
| Szerokość wymiaru | 66 mm |
| Głębokość wymiaru | 4 mm |
| 11 | Bestsellery |
| 2 | Przyrządy pomiarowe |
| 7 | Posiadacze |
| 4 | Ładowarki |
| 1 | Reduktor kabli |
| 1 | Karty pamięci |
| 1 | Zestaw głośnomówiący |
| 2 | Zegarki i bransoletki fitness |