| Duży wyświetlacz 2K 23,8" |
| 8192 poziomów nacisku piórka |
| Precyzyjne rysowanie nawet w narożnikach |
| Nowy towar, tylko uszkodzone opakowanie |
| Dostawa na adres | 22,99 zł | 14.05. u Państwa |
Tablet graficzny – wyświetlacz IPS 23,8" o rozdzielczości 2560 × 1440, wymiary obszaru roboczego 296 × 527 mm (wys. × szer.), rozdzielczość 5080 lpi, 8192 poziomy nacisku
USZKODZONE OPAKOWANIE
Towar jest nowy, jednak z uszkodzonym opakowaniem. Mimo to produkt jest
nierozpakowany, w oryginalnym stanie i jest dostarczany w kompletnym opakowaniu
z 24-miesięczną gwarancją.
Skorzystaj z rozdzielczości 2K QHD (2560×1440)
Zmień swoje artystyczne pomysły w rzeczywistość dzięki tabletowi
graficznemu XPPEN Artist 24. Dzięki wysokiej rozdzielczości 2K (2560×1440)
i dużemu wyświetlaczowi 23,8", XPPEN Artist 24 oferuje jasne
i niespotykanie nasycone kolory, które dają swobodę tworzenia dzieł
z naciskiem na najdrobniejsze szczegóły.
Łatwe połączenie
XPPEN Artist 24 obsługuje połączenie USB-C do USB-C. Komputery wyposażone w złącze USB-C mogą łączyć się z tabletem bezpośrednio za pomocą jednego
kabla, więc nie trzeba korzystać z innych metod połączenia, takich jak HDMI
czy USB.
Dbałość o szczegóły
Nacisk na precyzję to coś, co wyróżnia Artist 24 na tle konkurencyjnych
tabletów graficznych. Dokładniejsze śledzenie kursora we wszystkich
narożnikach tabletu dzięki innowacyjnym technologiom upraszcza i poprawia
jakość cyfrowego rysowania, pozwalając dać się ponieść pomysłom
i zyskać więcej czasu na ich realizację.
Dostosowany do naturalnego nachylenia dłoni
Tablet szybko reaguje na ruch dłoni i umożliwia jej nachylenie podczas
rysowania do 60 stopni. Nie musisz tracić czasu na zmianę kierunku pędzla.
Cieniowanie uzyskasz bardzo łatwo poprzez nachylenie rysika.
Elastyczność i wszechstronność
XPPEN Artist 24 jest wyposażony w kilka portów USB, do których można
podłączyć różne urządzenia zewnętrzne, takie jak klawiatura czy mysz. W zestawie z tabletem znajduje się również pasywny rysik, który nie wymaga
baterii ani ładowania.
Parametry:
Właśnie kupiłeś nowy tablet graficzny XPPEN? Nie zapomnij pobrać na swój komputer odpowiednich sterowników.
Zbyt silny nacisk rysika może spowodować wgniecenia lub inne uszkodzenia powierzchni dotykowej.
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 526,85 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 296,35 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 220 rps |
| Dokładność | 0 mm |
| Liczba regulowanych przycisków | 5 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Interfejs | USB-C, USB |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 23,8 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 2560x1440 |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Kąt | 178 ° |
| Gama kolorów Adobe RGB | 94 % |
| Gama kolorów NTSC | 90 % |
| Gama kolorów sRGB | 127 % |
| Wyświetlać | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 590 mm |
| Szerokość wymiaru | 361 mm |
| Głębokość wymiaru | 34 mm |