| Wierne rysowanie rysikiem X3 |
| Ekran IPS z 99% Adobe RGB |
| 8192 poziomy dla precyzyjnych pociągnięć |
| Nowy tablet z pełną gwarancją |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 22.05. u Państwa |
Tablet graficzny z wyświetlaczem IPS 15,6", 1920×1080, obszar aktywny 341×192 mm, 8192 poziomy nacisku, rozdzielczość warstwy wykrywania 5080 lpi, gama kolorów Adobe RGB 99%
Produkt jest fabrycznie nowy ze wszystkimi akcesoriami. Jedyną wadą jest uszkodzone oryginalne opakowanie (wgniecione, podarte lub porysowane). Jeśli natychmiast wyrzucasz pudełko, jest to idealny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a jednocześnie uzyskanie nowego produktu z pełną gwarancją.
Przełom.
XP-PEN na nowo definiuje technologię cyfrowego malowania.
Rewolucyjny przełom technologiczny.
Wprowadzenie na rynek inteligentnego chipu X3 otwiera nowy rozdział dla
rysików XP-PEN: technologię inteligentnego chipu. Marka XP-Pen zaprojektowała
inteligentny chip, który znacznie poprawi wydajność i strukturę
użytkowania rysika, pozwalając mu działać jak sztuczny mózg i zapewniając
najbardziej realistyczne wrażenia z rysowania. Dzięki temu niewielkiemu
nowemu chipowi, technologia rysika nigdy nie była bardziej naturalna, a kreatywność może zostać w pełni uwolniona. Jako pierwszy ekran piórkowy
wyposażony w rysik z chipem X3, Artist Pro 16 jest liderem rewolucyjnego
podejścia XP-PEN do cyfrowej technologii rysowania.
Przełomowa innowacja technologiczna dla
realistycznego rysowania.
Nawet artyści przyzwyczajeni do tradycyjnych metod malowania uznają Artist Pro
16 za naturalne rozwiązanie, ponieważ innowacyjna konstrukcja wyświetlacza
zapewnia realistyczne wrażenia podczas rysowania.
Idealna para zapewnia produktywną
wydajność.
Dzięki doskonałemu połączeniu wyświetlacza X3 Elite Plus i rysika,
będziesz w stanie tworzyć wspaniałe dzieła sztuki wydajnie i płynnie.
Stylowe i trwałe rozwiązanie do malowania
cyfrowego.
Dzięki ekranowi piórkowemu i rysikowi X3 Elite Plus nie musisz rezygnować
z estetyki ani praktyczności. Szara, metalowa obudowa i ergonomiczny,
9-milimetrowy profil naszego zaawansowanego ekranu piórkowego sprawiają, że
obserwowanie, przenoszenie i korzystanie z urządzenia to czysta
przyjemność.
Nowy rysik X3 Elite Plus to także innowacyjne i stylowe rozwiązanie do cyfrowego rysowania. Ma nie tylko wyrafinowaną strukturę wewnętrzną, ale jego trwałość jest również około dwukrotnie wyższa niż oryginalnego rysika XP-Pen.
Specyfikacja:
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 340 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 191 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 200 rps |
| Dokładność | 0,5 mm |
| Liczba regulowanych przycisków | 8 |
| Pióro | Aktywne pióro z wbudowaną baterią |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Ios, Microsoft Windows |
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 15,4 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1920x1080 Full HD |
| Gama kolorów Adobe RGB | 99 % |
| Gama kolorów NTSC | 94 % |
| Gama kolorów sRGB | 133 % |
| Wyświetlać | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 443 mm |
| Szerokość wymiaru | 256 mm |
| Głębokość wymiaru | 9 mm |