| Bezprzewodowa wolność tworzenia |
| 8192 poziomy dla precyzyjnych pociągnięć |
| Programowalne sterowanie przyspieszy workflow |
| Doskonały design nagrodzony Red Dot |
| v polovině června |
|---|
| Zboží připravujeme k prodeji a očekáváme jej v polovině června. Odešlete nezávaznou objednávku. |
Bezprzewodowy profesjonalny tablet graficzny z łącznością Bluetooth, wykrywaniem nachylenia piórka i czułością na nacisk piórka
Bezprzewodowa łączność i nieograniczona kreatywność Deco Pro MW został precyzyjnie zintegrowany z zaawansowanymi układami Bluetooth v5.0, zapewniającymi niezawodne połączenie bezprzewodowe. Dzięki temu możesz pracować z tabletem w zasięgu do 5 metrów*. Nie bój się uchwycić swojej inspiracji bez ograniczeń!
Tylko 7 mm grubości, a mimo to doskonała wytrzymałość W ultracienkiej obudowie tabletu graficznego Deco Pro MW o grubości 7 mm wbudowano akumulator o dużej pojemności. Bateria charakteryzuje się długą żywotnością i zaspokoi Twoje potrzeby podczas całodniowej pracy w trybie Bluetooth. Praktyczny przełącznik z tyłu pozwala na włączanie lub wyłączanie tabletu.
Wydajne podwójne pokrętła
Seria Deco Pro jest wyposażona w osiem klawiszy skrótów i dwa innowacyjne pokrętła. Możesz je łatwo zaprogramować tak, aby pasowały do Twojego przepływu pracy i jeszcze bardziej go usprawniły. Przypisz je do różnych kombinacji klawiszy skrótów w różnych programach. Z Deco Pro zyskujesz inteligentniejsze sterowanie i większy sukces.
Większa kompatybilność oznacza więcej możliwości
Seria Deco Pro obsługuje systemy Windows, Mac OS, Android, Chrome OS i Linux. Jest kompatybilna z większością oprogramowania do rysowania i projektowania, w tym z aplikacjami Photoshop, SAI, Painter, Illustrator i innymi. Rozszerz swoją kreatywność o dodatkowe możliwości.
Jeśli chodzi o sposoby połączenia Deco Pro, połączenie Bluetooth jest dostępne w systemach Windows 10 i Mac OS X 10.10 (lub nowszych); połączenie przewodowe jest dostępne w systemach Windows, Mac OS, Android, Chrome OS i Linux.
Przy pionowym ustawieniu można go łatwo używać z aplikacjami na Androida, natomiast przy poziomym z aplikacjami Windows.
Gładki i elegancki Bezbateryjne piórko PA1 posiada funkcję nachylenia pod kątem 60 stopni i 8 192 poziomy czułości na nacisk. Możesz z łatwością cieniować, rysować delikatne pociągnięcia pędzlem i uchwycić każdy subtelny szczegół.
Zdobywca dwóch międzynarodowych nagród za design Wysokiej jakości tekstura i niewielka waga aluminiowej obudowy Deco Pro zapewniają poczucie luksusu przy każdym użyciu. Czarny i srebrny kolor idealnie współgrają z eleganckim designem. Seria Deco Pro otrzymała nagrody Red Dot Design Award 2019 oraz Good Design Award 2018.
*Dane pochodzą z laboratoryjnego testu symulacyjnego i mogą się różnić w zależności od środowiska, w którym urządzenie jest używane.
Parametry techniczne:
Właśnie kupiłeś nowy tablet graficzny XPPEN? Nie zapomnij pobrać na swój komputer odpowiednich sterowników.
Zbyt duży nacisk rysika może spowodować wgniecenia lub inne uszkodzenia powierzchni dotykowej. Na powierzchni dotykowej może znajdować się folia ochronna od producenta, która chroni tablet podczas transportu. Zalecamy jej usunięcie przed użyciem.
| Tablet graficzny | |
| Szerokość obszaru aktywnego | 279,4 mm |
|---|---|
| Aktywna wysokość obszaru | 152,4 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 200 rps |
| Szybkość reakcji sieci bezprzewodowej | 220 rps |
| Liczba regulowanych przycisków | 8 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Interfejs | USB-C, Bluetooth |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Ios, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Wyświetlać | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 399 mm |
| Szerokość wymiaru | 227 mm |
| Głębokość wymiaru | 16,5 mm |