| Precyzyjne pociągnięcia z 8192 poziomami |
| Naturalne cieniowanie dzięki nachyleniu 60° |
| Podwójne pokrętło przyspiesza tworzenie |
| Nagradzany design dla kreatywnych |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 25.05. u Państwa |
Tablet graficzny, obszar roboczy 231×130 mm, 8192 poziomy nacisku, rozdzielczość 5080 lpi, 8 przycisków ekspresowych, 2 pokrętła, wsparcie nachylenia 60°
Odkryj nowe kreatywne światy
Tablety z serii XPPen Deco Pro posiadają zaokrągloną, aluminiową obudowę
o grubości zaledwie 7 mm. Czarno-srebrny design bardzo dobrze komponuje się
ze smukłym kształtem i nadaje łatwemu w obsłudze tabletowi schludny
wygląd. Profesjonalnie zaprojektowany tablet Deco Pro otrzymał nagrody za
design Red Dot Design Award Winner 2019 oraz Good Design Award
Winner 2018!
Udoskonalony dla wyjątkowej wydajności
Poznaj pionierski design podwójnego pokrętła XPPen połączonego
z funkcjonalnością trackpada! Większe pokrętło jest łatwiejsze w obsłudze i pozwala na precyzyjniejszą pracę. Zewnętrzne mechaniczne
pokrętło służy do zmiany skali obszaru rysowania, regulacji rozmiaru pędzla
itp., natomiast wewnętrzne wirtualne pokrętło może być używane w trybie
trackpada/myszy, do przewijania w górę lub w dół i wielu innych funkcji.
Oba pokrętła można zaprogramować zgodnie z ustawieniami użytkownika dla
funkcji kopiowania, spacji i innych często używanych funkcji. Pełne
wykorzystanie obu kółek jednocześnie wraz z 4 skrótami klawiszowymi
pozwoli Ci w pełni skupić się na tworzeniu bez konieczności ciągłego
przełączania się, osiągając w ten sposób wyjątkową wydajność.
Wykorzystaj oświecenie podczas pracy.
Pokrętło wyposażone jest w podświetlenie wskaźnikowe z regulowanym
poziomem jasności. Dzięki niemu możesz pracować i tworzyć w środowisku
z oświetleniem, które Ci odpowiada, pozostając zanurzonym w procesie
twórczym nawet przy słabym świetle.
Zupełnie nowe doświadczenie twórcze.
Seria tabletów graficznych XPPen Deco Pro obsługuje połączenie z tabletami
i telefonami komórkowymi z systemem operacyjnym Android. Tablety
współpracują z większością narzędzi programowych, takich jak XPPen Deco
Draw, ibis Paint X, FlipaClip, Medibang, Autodesk Sketchbook, Zenbrush, Artrage
i inne. Cały obszar roboczy tabletu graficznego stanowi przestrzeń dla Twojej
twórczości, nie jesteś ograniczony tylko do jego części, co przynosi nowe
doświadczenia twórcze przy wyjątkowej mobilności!
Wsparcie dla naturalnego nachylenia.
Tablet graficzny XPPen Deco Pro obsługuje funkcję nachylenia do 60 stopni
i szybko reaguje na ruchy dłoni. Teraz nie musisz już ciągle zmieniać
kierunku pędzla w programie, cieniowanie dodasz do swojego rysunku po prostu
poprzez nachylenie. Możesz cieszyć się płynniejszymi i bardziej naturalnymi
przejściami między liniami i pociągnięciami.
Wnieś swoją twórczość na wyższy poziom.
Dzięki aż 8192 poziomom czułości na nacisk, tablet Deco Pro zapewnia
precyzyjną kontrolę z dużą dokładnością. Tworzenie cienkich linii jest
niesamowicie naturalne i płynne, a wszystko to dzięki naszemu nowemu rysikowi
bez baterii.
Większa dostępność.
Tablet Deco Pro wyposażony jest w 8 funkcyjnych klawiszy skrótów oraz dwa
pokrętła sterujące, które można zaprogramować dla wielu różnych
programów. Pozwala to na szybki dostęp do funkcji specyficznych dla
konkretnego zadania i dalsze udoskonalenie wyników Twojej pracy.
Zależy Ci, nam też.
Tablet Deco Pro to pierwszy tablet do rysowania wyposażony w port USB-C.
Dzięki temu możesz bezpośrednio podłączyć tablet Deco Pro do komputerów
iMac i MacBook Pro, a także do komputerów z systemem Windows obsługujących
wejście USB-C, bez konieczności używania adaptera USB-C na USB. Interfejs
tabletu jest symetryczny, dzięki czemu mogą z niego równie wygodnie
korzystać osoby prawo-, jak i leworęczne. Zależnie od potrzeb, podczas pracy
możesz również obracać tablet o 0, 90, 180 i 270 stopni.
Nowo zaprojektowany rysik bez baterii.
Nowy rysik PA1 nie wymaga baterii, waży zaledwie 13,3 g i charakteryzuje się
ładnym czarno-srebrnym designem z miękką końcówką. Nie potrzeba baterii
ani nieporęcznych kabli do ładowania rysika. Jednym kliknięciem można
natychmiast przełączać się między trybem pióra i gumki, dzięki czemu
praca staje się bardziej wydajna i mniej frustrująca.
Twój tablet, Twój wybór.
Seria tabletów XPPen Deco Pro jest dostępna w dwóch rozmiarach do wyboru.
Deco Pro Small charakteryzuje się obszarem roboczym o wymiarach 9×5 cali
i stanowi kompaktowy oraz przenośny wariant, podczas gdy Deco Pro Medium
posiada obszar roboczy 11×6 cali, oferując tym samym większe płótno
twórcze.
Wszechstronność i kompatybilność.
Seria XPPen Deco Pro jest kompatybilna z systemami Windows® 7/8/10, Mac OS X®
10.10 i nowszymi, Android 6.0 i nowszymi oraz współpracuje
z większością głównych programów kreatywnych, w tym Photoshop®, SAI®,
Painter®, Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire
Alpaca®, Blender® 3D i innymi.
Cechy:
Parametry:
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 231 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 130 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 200 rps |
| Dokładność | 0,25 mm |
| Liczba regulowanych przycisków | 8 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Interfejs | USB-C |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Wyświetlać | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 351 mm |
| Szerokość wymiaru | 200 mm |
| Głębokość wymiaru | 16,5 mm |
| Ciężar | 630 g |