| Duży wyświetlacz do tworzenia |
| Precyzyjny kursor bez paralaksy |
| Połączenie USB-C jednym kabelem |
| Nowy towar z pełną gwarancją |
| Dostawa na adres | 22,99 zł | 14.05. u Państwa |
Tablet graficzny z wyświetlaczem, aktywny obszar 476×268mm, interfejs USB-C dla łatwiejszego podłączenia, szybka i precyzyjna reakcja
USZKODZONE OPAKOWANIE
Towar jest nowy, lecz posiada uszkodzone opakowanie. Mimo to produkt jest
nierozpakowany, w oryginalnym stanie i jest dostarczany w kompletnym opakowaniu
z 24-miesięczną gwarancją.
Poznaj swoje możliwości kreatywne z nowym tabletem graficznym firmy XP-Pen. Artist 22R Pro jest wyposażony w imponująco duży wyświetlacz o przekątnej 21,5 cala i oferuje rozdzielczość 1080p. To wystarczająco duża powierzchnia, aby cieszyć się rysowaniem, malowaniem i modelowaniem. Po prostu daj upust swojemu talentowi.
Nowy profesjonalny standard
Artist 22R Pro to pierwszy tablet graficzny z wyświetlaczem, który obsługuje
połączenie USB-C do USB-C. Komputery wyposażone w złącze USB-C mogą zatem
połączyć się z tabletem bezpośrednio za pomocą jednego kabla, bez
konieczności korzystania z dodatkowych interfejsów, takich jak HDMI
czy USB.
Ulepszony dostęp dla użytkownika
Dzięki najnowszym technologiom Artist 22R Pro jest w stanie dokładniej
śledzić kursor we wszystkich narożnikach tabletu.
Małe detale, które robią wielką różnicę
Artist 22R Pro jest wyposażony w porty USB, które można wykorzystać do
podłączenia myszy, klawiatury i innych akcesoriów. Jednocześnie tablet
posiada kilka programowalnych przycisków, które zostały specjalnie
zaprojektowane dla czulszego i łatwiejszego nacisku.
Właściwości:
Parametry:
| Tablet graficzny | |
| Technologia | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Szerokość obszaru aktywnego | 476 mm |
| Aktywna wysokość obszaru | 268 mm |
| Poziomy ciśnienia | 8192 |
| Rozdzielczość warstwy wykrywania | 5080 |
| Szybkość reakcji przez kabel | 200 rps |
| Dokładność | 0,25 mm |
| Liczba regulowanych przycisków | 20 |
| Pióro | Pióro pasywne bez baterii |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Interfejs | HDMI |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Ekran | |
| Przekątna wyświetlacza | 21,5 " |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1920x1080 Full HD |
| Technologia wyświetlania | IPS |
| Odpowiedź | 14 ms |
| Kąt | 178 ° |
| Gama kolorów Adobe RGB | 91 % |
| Gama kolorów NTSC | 88 % |
| Gama kolorów sRGB | 123 % |
| Wyświetlać | Tak |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 570 mm |
| Szerokość wymiaru | 334 mm |
| Głębokość wymiaru | 44,8 mm |
Dziękujemy za recenzję i zakup. Życzymy miłego dnia.