| Obraz Full HD w dowolnym miejscu |
| Dźwięk Harman Kardon bez zniekształceń |
| Automatycznie wyrównuje i ustawia ostrość obrazu |
| Nowy egzemplarz z pełną gwarancją |
| Dostawa na adres | 21,99 zł | 22.05. u Państwa |
Projektor LED, Full HD (1920×1080), głośniki Harman/Kardon 2× 5W, 900 ANSI lm, automatyczna korekcja keystone ±40° w obu osiach, bateria 17100 mAh, uszkodzone opakowanie
Towar jest fabrycznie nowy z kompletnym wyposażeniem. Jedyną wadą jest uszkodzone oryginalne opakowanie (wgniecione, naderwane lub otarte). Jeśli od razu wyrzucasz pudełko, jest to idealny sposób na zaoszczędzenie, otrzymując przy tym nowy produkt z pełną gwarancją.
Przesuwanie granic przenośnych projektorów XGIMI Halo+ przekracza granice – dzięki najnowocześniejszym technologiom i bezkonkurencyjnym funkcjom Halo+ jest oczywistym wyborem wśród przenośnych projektorów!
Świetny towarzysz w podróży Ultraprzenośny Halo+ wyróżnia się doskonałą konstrukcją, wbudowaną baterią 59 Wh o czasie pracy do 2 godzin oraz minimalistycznym designem, a wszystko to zoptymalizowane pod kątem maksymalnych wrażeń wizualnych.
Podwójne głośniki Harman-Kardon Oszałamiająca rozdzielczość obrazu idzie w parze z podwójnymi głośnikami 5W Harman Kardon, które emitują czysty dźwięk Hi-Fi bez zniekształceń z optymalnym brzmieniem basów. Ożyw każdą noc dzięki karaoke lub słuchaniu ulubionej muzyki przez połączenie Bluetooth.
Optymalna korekcja obrazu z automatycznym ustawianiem ostrości Projektor sam dostosowuje wyświetlany obraz tak, aby pasował do rozmiaru ekranu, dzięki inteligentnemu wykrywaniu przestrzeni projekcyjnej w oparciu o kąty pionowe/poziome +/- 45°. Halo+ automatycznie zmienia skalę projekcji, aby uniknąć przeszkód, a także automatycznie ustawia ostrość obrazu, dopóki nie stanie się on krystalicznie czysty.
Halo+ pracuje za Ciebie Najnowocześniejsza technologia Intelligent Screen Adaption (ISA) upraszcza obsługę i konfigurację. Doskonała prędkość procesora w połączeniu z ulepszoną sztuczną inteligencją oferuje bardzo szybką adaptację i korekcję obrazu na podstawie powierzchni, na którą projektujesz.
Zachwycające 3D Nasza funkcja 3D zapewnia głębokie poczucie głębi i fuzję obrazu dzięki kinowej technologii DLP stosowanej w większości kin na całym świecie. Dzięki Halo+ możesz łatwo ustawić ekran 200" i cieszyć się treściami 3D w dowolnym miejscu i czasie.
Wszystkie Twoje ulubione aplikacje i nie tylko Odkryj nowy świat rozrywki. Dzięki systemowi operacyjnemu Android TV 10.0 i Google Play projektor zapewnia bezproblemowy dostęp do ponad 5000 aplikacji, takich jak HBO Max i Prime Video. Niezależnie od tego, czy oglądasz najnowszy serial w domu, czy biwakujesz pod namiotem.
Wbudowany Chromecast Dzięki zintegrowanemu Chromecastowi możesz bezprzewodowo strumieniować aplikacje, gry i inne treści bezpośrednio do Halo+ ze swoich urządzeń Android lub Apple.
Sterowanie głosem Łatwy w użyciu Asystent Google zintegrowany z pilotem pozwala na błyskawiczne otwieranie aplikacji, wyszukiwanie filmów i wiele więcej.
Niezrównana wydajność Zintegrowana technologia MEMC 60 Hz (motion compensation technology) wykorzystuje specjalistyczny algorytm do poprawy ostrości obrazu i responsywności podczas odtwarzania. Nawet podczas dynamicznych momentów wydarzeń sportowych Twój obraz pozostaje stale ostry i wyraźny.
Barwne i realistyczne kolory Funkcja HDR10+, którą oferuje projektor, zapewnia fenomenalną głębię kolorów i dobrze zbalansowany kontrast klatka po klatce. Ciesz się realistycznymi jasnymi i ciemnymi kolorami, idealnymi na romantyczny wieczór filmowy na plaży.
Bezkonkurencyjna czystość wizualna Entuzjaści technologii pokochają zaawansowany silnik obrazu – X-VUE 2.0. Wyświetla on obraz bardzo wyraźnie, kładąc duży nacisk na szeroką gamę kolorów z ultrajasnymi efektami wizualnymi, które pochłoną Cię podczas oglądania ulubionych treści telewizyjnych na zewnątrz.
Stworzony dla gier wideo Tryb "Game Mode Boost” łączy najwyższą rozdzielczość obrazu z dźwiękiem, wysoką częstotliwością odświeżania i niskim opóźnieniem 26,5 ms, w pełni wspierając nawet najbardziej wymagające gry wideo. Dzięki portom HDMI 2.0, USB 2.0 i słuchawkowemu Halo+ jest gotowy na wszystko.
Dba o ekologię i Twoje zdrowie Redukując emisję niebieskiego światła, projektor Halo+ zmniejsza zmęczenie oczu. Zużywa znacznie mniej prądu niż konkurencyjne projektory dzięki ultraoszczędnej lampie LED, która ma żywotność do 10 lat.
Cechy:
Parametry techniczne:
Parametry optyczne:
Parametry systemu:
Łączność:
Parametry zasilania:
Audio:
Pozostałe parametry:
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
|---|---|
| Pamięć główna | 2 GB |
| Mocowanie | |
| Opcje umieszczania | Na suficie, Na stole, Na ścianie, Na ziemi |
| Zasilanie i bateria | |
| Łączność z projektorem | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, 3.5 mm audio jack |
| Maksymalny pobór mocy | 90 W |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Funkcje projektora | 3D, Chromecast |
| Technologia projekcyjna | DLP |
| Korekcja trapezu w pionie | 40 ° |
| Korekcja trapezu w poziomie | 40 ° |
| Luminancja (ANSI lumeny) | 900 lm |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Proporcji | 16:10 |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 3840px |
| Rozdzielczość natywna | 1920x1080 |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 113 mm |
| Szerokość wymiaru | 145 mm |
| Głębokość wymiaru | 171 mm |
| Ciężar | 1587 g |
| Hałas | 30 dB |
| Inne | |
| Głośniki | 2x5W |