| Kino domowe w 4K |
| Jasny obraz nawet w dzień |
| Dźwięk Harman Kardon wciąga |
| Nowy egzemplarz z pełną gwarancją |
| Dostawa na adres | 22,99 zł | 20.05. u Państwa |
Projektor LED, 4K, głośniki Harman Kardon 2× 8W, 1500 ISO lm, inteligentne funkcje automatyczne, automatyczna korekcja trapezowa ±40° w obu osiach
USZKODZONE OPAKOWANIE
Produkt jest nowy, jednak z uszkodzonym opakowaniem. Produkt jest
nierozpakowany, w oryginalnym stanie i w kompletnym opakowaniu, z pełną
gwarancją.
Poznaj projektor HORIZON Pro, najbardziej wszechstronny i najłatwiejszy w obsłudze domowy projektor 4K od firmy XGIMI. Łączy w sobie zaawansowane funkcje w intuicyjnej i wydajnej formie. Przestań martwić się szukaniem idealnego obrazu – po prostu włącz projektor w dowolnym pomieszczeniu i w ciągu kilku sekund ciesz się kinowymi wrażeniami od razu po wyjęciu z pudełka. Zapewnij sobie jeszcze większą imersję, gdziekolwiek zechcesz, dzięki najwyższej jakości obrazu, inteligentnym funkcjom wyświetlania i dźwiękowi od firmy Harman Kardon.
Kluczowe cechy:
Przyszłość nigdy nie wyglądała jaśniej HORIZON Pro zapewnia najwyższą jakość obrazu 4K dostępną w projektorze tej wielkości, o przekątnej aż do ogromnych 300". Dzięki rozdzielczości do 3840 × 2160 możesz przenieść wieczór z grami na wyższy poziom lub obejrzeć ulubiony film w rozdzielczości Ultra HD. Nie musisz już wybierać między przenośnością a rozmiarem czy jakością obrazu.
Jasność przede wszystkim Technologia superjasnej projekcji HORIZON Pro deklasuje konkurencję. Nie musisz już kłopotać się z wyborem innego pomieszczenia czy szukaniem kąta projekcji w ciągu dnia lub w jasnym otoczeniu. HORIZON Pro jest najjaśniejszym projektorem w swojej klasie o prawie 30%, emitując imponujące 2200 ANSI lumenów. HORIZON Pro zapewnia żywe kolory i wyjątkowo ostry obraz, nawet w jasnym otoczeniu.
Ekstremalnie szybka konfiguracja Koniec z problemami z konfiguracją. HORIZON Pro jest gotowy do pracy dzięki błyskawicznemu uruchamianiu, automatycznemu ustawianiu ostrości i korekcji trapezowej oraz nowemu wykrywaniu obiektów za pomocą sztucznej inteligencji. Przygotuj się do korzystania ze swojego największego ekranu w taki sam sposób, jak z każdego innego urządzenia: natychmiastowo i intuicyjnie.
Silnik obrazu X-VUE 2.0 Unikalny system silnika obrazu X-VUE firmy XGIMI znacznie zwiększa jasność i wierność dynamicznych ujęć. Jakość obrazu jest wyraźniejsza i płynniejsza, a czystsze i bardziej realistyczne kolory zapewniają prawdziwie imersyjne wrażenia użytkownika.
Interpolacja klatek MEMC HORIZON Pro zapewnia bardzo niskie opóźnienia przy minimalnym rozmyciu obrazu dzięki technologii interpolacji klatek MEMC. Technologia kompensacji ruchu firmy XGIMI wykorzystuje specjalistyczny algorytm zapobiegający rozmyciu obrazu. Transmisje sportowe, filmy i wszystkie Twoje ulubione gry pozostaną ostre i wyraźne nawet w ferworze walki.
HDR 10 × HLG HORIZON Pro wykorzystuje technologię HDR 10, która zapewnia imponujący współczynnik kontrastu zarówno w jasnym, jak i ciemnym otoczeniu. Ciesz się treściami w pełnych szczegółach o każdej porze dnia. Dzięki kompatybilności ze standardem nadawczym Hybrid Log Gamma, Horizon zapewnia pełnowartościowy obraz HDR w kanałach telewizyjnych, więc nie przegapisz żadnego momentu.
Regulacja jasności przez sztuczną inteligencję HORIZON Pro posiada zintegrowany czujnik optyczny, który we współpracy ze sztuczną inteligencją XGIMI wykrywa i reaguje na obiekty znajdujące się na drodze światła, a także na zmiany oświetlenia otoczenia. Funkcja AI Brightness Adjustment sprawia, że przy zmianie poziomu jasności w otoczeniu obraz pozostaje jasny i kolorowy. Zapomnij o ręcznym ustawianiu i ciesz się bezproblemowym kinem w dowolnym pomieszczeniu i o każdej porze dnia.
Dźwięk ma znaczenie HORIZON Pro został zbudowany w oparciu o profesjonalny projekt akustyczny uznanego producenta głośników Harman Kardon. Ciesz się dźwiękiem kinowej jakości z dwóch pełnozakresowych głośników 8W 45mm, opracowanych specjalnie dla serii Horizon. Dźwięk Harman Kardon zapewnia niezrównaną głębię i zbalansowanie przy niskich zniekształceniach i wysokiej dynamice. W połączeniu z technologią DTS Studio Sound, HORIZON Pro oferuje wirtualny dźwięk przestrzenny z ulepszonymi dialogami i basami. HORIZON Pro może nawet służyć jako wysokiej klasy głośnik Bluetooth po prostym połączeniu z dowolnym urządzeniem.
Aplikacje
Łączność HORIZON Pro połączy Cię z dowolnym urządzeniem dzięki dwóm portom HDMI i USB, gniazdu LAN oraz wyjściu słuchawkowemu. Uwolnij się od kabli i podłącz jeszcze więcej akcesoriów dzięki dwupasmowemu Wi-Fi 2,4/5G oraz Bluetooth.
Odpowiedzialność ekologiczna HORIZON Pro wzmacnia zobowiązanie firmy XGIMI wobec użytkowników i środowiska naturalnego. Trwalsze urządzenia pozwalają na dłuższe użytkowanie i pomagają ograniczać ilość odpadów. HORIZON Pro wykorzystuje niezwykle wydajne źródło światła LED, które zapewnia idealnie ostry i jasny obraz przez cały okres swojej żywotności – nawet do 10 lat przy codziennym użytkowaniu przez 8 godzin.
Właściwości:
Parametry techniczne:
Parametry optyczne:
Parametry projekcji:
Parametry systemu:
Łączność:
Parametry zasilania:
Audio:
Pozostałe parametry:
| System operacyjny | |
| System operacyjny projektora | Android TV 10 |
|---|---|
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Pamięć główna | 2 GB |
| Mocowanie | |
| Opcje umieszczania | Na suficie, Na ziemi |
| Zasilanie i bateria | |
| Łączność z projektorem | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Maksymalny pobór mocy | 200 W |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Funkcje projektora | Chromecast |
| Technologia projekcyjna | DLP |
| Korekcja trapezu w pionie | 40 ° |
| Korekcja trapezu w poziomie | 40 ° |
| Luminancja (ANSI lumeny) | 2200 lm |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Proporcji | 16:9 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 cm |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 2560px |
| Rozdzielczość natywna | 3840x2160 |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 208 mm |
| Szerokość wymiaru | 218 mm |
| Głębokość wymiaru | 136 mm |
| Ciężar | 2 g |
| Hałas | 30 dB |
| Inne | |
| Głośniki | 2x5W |
Porównuję z projektorem Epson EH-TW5300 - jak trabant vs mercedes. Więcej świeci, na papierze powinien świecić mniej, dużo cichszy wentylator, lepszy obraz, android TV.
Dziękujemy za recenzję i zakup. Życzymy miłego dnia.
nie obsługuje Netflix, nie próbowaliśmy onplay, polecam połączyć się np. https://www.sunnysoft.cz/z/504PXI-640/xiaomi-mi-tv-stick-4k-eu.html?qn=xiaomi%2Btv%2Bstick