| Błyskawiczny druk do 500 mm/s |
| W pełni metalowa konstrukcja dla stabilności |
| Dwie strefy grzewcze oszczędzają czas |
| Wydajność Klipper dla entuzjastów |
| Dostawa na adres | 35,99 zł | 02.07. u Państwa |
Drukarka 3D FDM, obszar roboczy 225mm×225mm×265mm, materiał do druku 1.75mm ABS, PETG, PLA i TPU, prędkość druku 500mm/s, możliwość druku: WLAN, USB
Drukarkę FDM Neptune 4 Pro marki Elegoo charakteryzują takie cechy jak szybkość, stabilność i wydajność. Jest wyposażona w wydajną płytę główną z 64-bitowym czterordzeniowym procesorem ARM, dzięki któremu osiąga imponującą maksymalną prędkość druku 500 mm/s (jednak dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się połowę tej prędkości). Choć obie drukarki (Neptune 4 i Neptune 4 Pro) mają bardzo podobne właściwości, istnieją trzy kluczowe różnice, które wyróżniają wersję Pro – są to platforma grzewcza z dwiema strefami grzewczymi (obie drukarki mają platformę grzewczą 250 W, ale inteligentna platforma w wersji Pro posiada dwie niezależne strefy grzewcze 150 W + 100 W), następnie całkowicie metalowa rama i wreszcie całkowicie metalowa szyna liniowa. Drukarka może pochwalić się eleganckim, nowoczesnym designem, a dzięki konstrukcji bramowej jest przenośna i stabilna. Jest kompatybilna z oprogramowaniem układowym Klipper.
Kluczowe cechy:
| Typ akcesoriów | |
| Typ urządzenia | drukarka 3D |
|---|---|
| Ekran | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Komunikacja | |
| Opcje drukowania | Wi-Fi, Przewód LAN |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Szerokość przestrzeni wydruku | 225 mm |
| Głębokość przestrzeni konstrukcyjnej | 225 mm |
| Wysokość objętości kompilacji | 265 mm |
| Materiał do druku 3D | PLA, ABS, PETG, TPU, ASA |
| Technologia druku | FDM |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 515 mm |
| Szerokość wymiaru | 475 mm |
| Głębokość wymiaru | 445 mm |
| Ciężar | 8900 g |