| Zioła w domu bez wysiłku |
| LED o pełnym spektrum dla zdrowego wzrostu |
| Automatyczne światło oszczędza Twój czas |
| Elegancki design na każdy stół |
HydroVase to elegancka, inteligentna i bezobsługowa doniczka, która wniesie do Twojego mieszkania niepowtarzalną „zieloną wyspę” świeżych ziół lub warzyw.
Mały i elegancki HydroVase o nowoczesnym designie jest idealny do uprawy świeżych ziół lub ulubionych kwiatów w zaciszu domu lub biura. HydroVase, opracowany dla kapsułek Click & Grow przez firmę partnerską Ermonix, sam o siebie zadba i zapewni Twojej roślinie optymalne warunki do wzrostu. Użytkowanie jest niezwykle proste – wystarczy włożyć inteligentną kapsułkę z nasionami, uzupełnić wodę w zbiorniku i podłączyć HydroVase do portu USB, na przykład w laptopie.
Energooszczędne oświetlenie LED o pełnym spektrum do uprawy sprawi, że Twoja roślina zawsze otrzyma wystarczającą ilość światła do zdrowego wzrostu. Dzięki automatycznemu programatorowi światło samo włączy się na 16 godzin i wyłączy na 8 godzin. Wysokość lampy można łatwo regulować za pomocą magnetycznego ramienia, po prostu je przesuwając. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, utrzymuj lampę 5 cm nad roślinami.
| Komunikacja | |
| Nawiązywanie połączenia z telefonem | To niemożliwe |
|---|---|
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Aplikacja mobilna | Nie |
| Kolor | biały |
| Cechy doniczki | Zegar oświetlenia, Inteligentna gleba |
| Pojemność zbiornika na wodę | 170 ml |
| Czas kiełkowania | 1–2 |
| Czas wzrostu | 1–2 |
| Zwykła długość życia rośliny | 2–4 |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 366 mm |
| Szerokość wymiaru | 89 mm |
| Głębokość wymiaru | 89 mm |
| Ciężar | 630 g |