| Dostawa na adres | 19,99 zł | 09.04. u Państwa |
Optyczna bezprzewodowa pionowa mysz ergonomiczna, dongle USB 2,4 GHz, Bluetooth 5.2, 1600 DPI, 6 przycisków, wbudowany akumulator 500 mAh
Pracujesz długo przy komputerze i odczuwasz ból nadgarstka? To
idealny czas na zmianę. Wymień standardową mysz na pionową ergonomiczną, a bóle znikną!
Pionowa bezprzewodowa mysz ergonomiczna zapewni Ci wygodny
chwyt, łącznie 6 przyjemnych przycisków wraz z rolką, do
2400 DPI oraz czujnik optyczny. Przede wszystkim podczas korzystania
z tej myszy Twoja ręka będzie w naturalnej pozycji, co
przyniesie ulgę w bólu nadgarstka i zapobiegnie
zespołowi cieśni nadgarstka.
Według badań medycznych to właśnie długa praca ze standardową
myszą bywa częstą przyczyną nieprzyjemnego zespołu cieśni
nadgarstka. Podczas pracy kości przedramienia znajdują się w nienaturalnej, skrzyżowanej pozycji i po pewnym czasie mogą pojawić
się nieprzyjemne odczucia, a u niektórych nawet ból.
Można temu zapobiec właśnie poprzez używanie myszy
ergonomicznej. Dzięki kształtowi myszy kości
przedramienia znajdują się w naturalnej pozycji. Choć ze
względu na kształt myszy może się tak nie wydawać, praca z nią jest
wygodna i przyjemna. Podczas pracy nie dochodzi bowiem
do krzyżowania się kości i ucisku na nerw pośrodkowy
nadgarstka.

Podczas pracy we wszystkich programach docenisz przede wszystkim
6 przycisków myszy oraz rolkę. Mysz łatwo
podłączysz do komputera lub laptopa za pomocą odbiornika USB
2,4 GHz lub skorzystasz z nowoczesnego połączenia
Bluetooth. Za pomocą Bluetooth możesz łatwo połączyć się
również z telefonami komórkowymi lub tabletami. Mysz posiada regulowaną
przez użytkownika czułość 800 – 1600 DPI.
Cechy:
Specyfikacja:
| Typ akcesoriów | |
| Jest wszechstronny | Tak |
|---|---|
| Typ urządzenia | Mysz |
| Zasilanie i bateria | |
| Posiada wbudowaną baterię | Tak |
| Komunikacja | |
| Łączność Bluetooth | Tak |
| Gry komputerowe | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 75 mm |
| Szerokość wymiaru | 62 mm |
| Głębokość wymiaru | 123 mm |
Dziękujemy za recenzję i zakup. Życzymy miłego dnia.