| Cichy chłód nawet podczas pracy |
| Łatwe zasilanie USB-C w dowolnym miejscu |
| Trzy prędkości zależnie od upału |
| Kompaktowy design oszczędza miejsce |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 18.05. u Państwa |
Praktyczny wentylator biurkowy, 3 prędkości, zasilanie przez USB-C, możliwość zasilania ładowarką do telefonu, powerbankiem lub z portu USB w komputerze, 5 łopatek
Przenośny wentylator biurkowy z trzema prędkościami, cichą
pracą i możliwością zasilania z powerbanku lub złącza USB komputera lub
laptopa będzie świetnym towarzyszem w upalne dni nie tylko w domu, ale także
podczas pracy w biurze.
Nowoczesny wentylator biurkowy z ulepszonym silnikiem DC
generuje przepływ powietrza o prędkości do 4,6 m/s.
Dzięki 5 łopatkom wentylator zapewnia szerszy
i bardziej zrównoważony przepływ powietrza, tak przyjemny jak bryza
z górskiego potoku.
Jego stylowy i kompaktowy design sprawia, że wentylator
jest naprawdę oszczędny pod względem miejsca w porównaniu
z innymi typami. Można go bez problemu umieścić na biurku biurowym lub
szafce nocnej w sypialni. Aby ułatwić ustawienie, z tyłu wentylatora
znajduje się składana podstawka. Zaletą podstawki jest
możliwość ustawienia pożądanego kąta nachylenia wentylatora. Na przykład
tak, aby podczas pracy nie dmuchał prosto w twarz.
Podczas korzystania z wentylatora docenisz również jego akustycznie
zaprojektowane systemy przepływu powietrza, które znacznie redukują hałas
silnika i wentylatora do poziomu 30 dB.
Wentylator oferuje 3 stopnie prędkości dla ochłodzenia
ciała. Za pomocą przycisku sterującego z przodu wentylatora, po prostu
naciskając przycisk, wybierasz prędkość, z jaką wentylator ma dmuchać.
Wentylator nie posiada wbudowanego akumulatora i do
jego pracy konieczne jest zasilanie za pomocą kabla USB-C – USB.
Niewątpliwą zaletą jest również fakt, że można go podłączyć nie tylko
do zasilacza sieciowego telefonu komórkowego lub przenośnego powerbanku, ale
także bezpośrednio do złącza USB komputera lub laptopa.
Właściwości:
Specyfikacja:
| Typ akcesoriów | |
| Typ | Pulpit |
|---|---|
| Zasilanie i bateria | |
| Zasilacz | USB |
| Komunikacja | |
| Typ złącza | USB-C |
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Aplikacja mobilna | Nie |
| Kolor | czarny |
| Przepływ powietrza (maks.) | 4 m/s |
| Hałas (maks.) | 30 dB |
| Liczba prędkości | 3 |
| Oscylacji | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 148 mm |
| Szerokość wymiaru | 210 mm |
| Głębokość wymiaru | 35 mm |
| Inne | |
| Wydajność | 1 W |