| Dostawa na adres | 19,99 zł | 08.04. u Państwa |
Uniwersalne etui na słuchawki KZ, sztywny materiał, zapięcie na zamek, wymiary 75×75×30 mm
Solidne etui ochronne sprawi, że Twoje słuchawki KZ będą zawsze
chronione i bezpiecznie przechowywane.
Jest to proste, praktyczne etui transportowe, które zostało
wykonane z wytrzymałego materiału EVA. To etui ochroni
słuchawki przed zgnieceniem i uderzeniami.
Przechowywanie słuchawek wraz z kablem wspiera również elastyczna
siateczka, dzięki której słuchawki nie zaplączą się w akcesoria,
które możesz przenosić w etui. Do ochrony Twoich słuchawek służy
miękka wyściółka, która zapobiega zarysowaniom
i niepożądanym ruchom.
Etui posiada zapięcie na zamek błyskawiczny.
Właściwości:
| Typ akcesoriów | |
| Dla typu urządzenia | Słuchawki |
|---|---|
| Konstrukcja, materiał i kolor | |
| Typ obudowy | Uniwersalny, Bespoke |
| Wodoodporny, pyłoszczelny | Nie |
| Chwytania | bez załącznika |
| Materiał | plastyczny |
| Kolor | czarny |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 75 mm |
| Szerokość wymiaru | 75 mm |
| Głębokość wymiaru | 30 mm |
wymiary wewnętrzne obudowy 75×75×30 mm
Pozdrawiam
www.SUNNYSOFT.cz