| Dostawa na adres | 19,99 zł | 08.04. u Państwa |
Bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy
Zestaw multimedialny
Ten zestaw zawiera klawiaturę i mysz optyczną. Idealne rozwiązanie dla mniej
wymagających użytkowników, biur lub zestawów przenośnych. Oba produkty
mogą pochwalić się wysoką jakością, atrakcyjnym designem i niską ceną.
Zarówno klawiatura, jak i mysz są bardzo trwałe i nie wymagają
skomplikowanej konserwacji.
Klawiatura
Klawiatura bezprzewodowa jest niskoprofilowa, klawisze łatwo się naciskają
i nie są głośne. Wytrzymała konstrukcja jest gwarancją wygody podczas
pracy. Powłoka klawiszy chroni przed blaknięciem. Klawiatura nie posiada
znaków diakrytycznych.
Mysz
Również mysz została wykonana w eleganckim designie, który pasuje do
każdego zestawu komputerowego lub monitora. Mysz jest optyczna i posiada
bardzo dobrą reakcję na ruch. Dzięki świetnemu ergonomicznemu kształtowi
doskonale leży w każdej dłoni.
Jeśli chcesz połączyć adapter USB z telefonami komórkowymi
i tabletami, należy użyć adaptera OTG
Adapter OTG USB-C lub Adapter OTG Micro-USB
Właściwości:
Parametry:
| Typ akcesoriów | |
| Jest wszechstronny | Tak |
|---|---|
| Typ urządzenia | Klawiatura |
| System operacyjny | |
| Kompatybilność z systemem operacyjnym | Android, Microsoft Windows, System operacyjny macOS |
| Zasilanie i bateria | |
| Posiada wbudowaną baterię | Nie |
| Komunikacja | |
| Łączność Bluetooth | Nie |
| Gry komputerowe | Nie |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 133 mm |
| Szerokość wymiaru | 285 mm |
| Głębokość wymiaru | 18 mm |
kompaktowa klawiatura z myszą plastikowa konstrukcja, wszystko w pełni funkcjonalne i w niskiej cenie, jedyną rzeczą, która może być problemem dla niektórych jest fakt, że klawiatura jest w języku angielskim
Witaj, cieszymy się, że jesteś zadowolony. Dzięki Twojej opinii zmodyfikowaliśmy również opis, aby stwierdzić, że klawiatura nie zawiera liter akcentowanych. Dziękujemy i czekamy na następny raz.
Niestety nie jest to możliwe. Transmisja jest tylko bezprzewodowa.
Z poważaniem
Bednar Josef
www.SUNNYSOFT.cz