| Niezawodna praca bez awarii |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12-miesięczna gwarancja pojemności |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 24.07. u Państwa |
Bateria do sprzętu medycznego, CONTEC ECG-300G, ECG300GT, pojemność 3800 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to w pełni funkcjonalny, wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Wydłużona gwarancja na utratę pojemności
z 6 do 12 miesięcy
Producent tej baterii, Cameron Sino, stoi za doskonałą jakością swoich
produktów. Jako świadectwo jakości daje konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tej baterii.
Cechy
Instrukcje
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Contec:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Placówki medyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3800 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 7,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 77 mm |
| Szerokość wymiaru | 57 mm |
| Głębokość wymiaru | 17 mm |