| Długa żywotność 4950 mAh |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 22.05. u Państwa |
Bateria do telefonu, Xiaomi Poco X3 NFC, Poco X3 NFC, pojemność 4950 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to w pełni funkcjonalny, wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Wydłużona gwarancja na utratę pojemności
z 6 do 12 miesięcy
Producent tej baterii, Cameron Sino, stoi za doskonałą jakością swoich
produktów. Jako świadectwo jakości daje konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tej baterii.
Cechy
Instrukcje
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Poco:
Xiaomi:
Bateria jest odpowiednikiem tych oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Telefony komórkowe i smartfony |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 4950 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,85 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 89 mm |
| Szerokość wymiaru | 64 mm |
| Głębokość wymiaru | 5 mm |
| 9 | Bestsellery |
| 2 | Przyrządy pomiarowe |
| 3 | Posiadacze |
| 1 | Ładowarki |
| 7 | Reduktor kabli |
| 3 | Zegarki i bransoletki fitness |