| Dłuższe sprzątanie bez przerw |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bez efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 05.05. u Państwa |
Akumulator do odkurzacza, ORCA 300, pojemność 7800 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to w pełni funkcjonalny, wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Wydłużona gwarancja na utratę pojemności
z 6 do 12 miesięcy
Producent tej baterii, Cameron Sino, stoi za doskonałą jakością swoich
produktów. Jako świadectwo jakości daje konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tej baterii.
Cechy
Instrukcje
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Orca:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 7800 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 25,9 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 130 mm |
| Szerokość wymiaru | 79 mm |
| Głębokość wymiaru | 69 mm |