| Długa żywotność do 1200 cykli |
| Brak efektu pamięci |
| Ochrona przed przeładowaniem i odwrotną polaryzacją |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 05.05. u Państwa |
Akumulator do studyjnych lamp błyskowych Profoto A1, A1×, A2, A10, pojemność 2500 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to w pełni funkcjonalny, wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Przedłużona gwarancja na utratę pojemności
z 6 do 12 miesięcy
Producent tej baterii, Cameron Sino, stoi za doskonałą jakością swoich
produktów. Jako świadectwo jakości daje konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tej baterii.
Cechy
Instrukcje
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Profoto:
Akumulator jest odpowiednikiem tych oryginalnych akumulatorów
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Aparaty i kamery |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 7,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 82 mm |
| Szerokość wymiaru | 44 mm |
| Głębokość wymiaru | 24 mm |