| Długa żywotność 3300 mAh |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bez efektu pamięci |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 05.05. u Państwa |
Bateria do radiotelefonów, Motorola R2, pojemność 3300 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to w pełni funkcjonalny, wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Przedłużona gwarancja na utratę pojemności
z 6 do 12 miesięcy
Producent tej baterii, Cameron Sino, stoi za doskonałą jakością swoich
produktów. Jako świadectwo jakości daje konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tej baterii.
Cechy
Instrukcje
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Motorola:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Radia |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3300 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 7,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 122 mm |
| Szerokość wymiaru | 54 mm |
| Głębokość wymiaru | 38 mm |