| Wydłużona gwarancja na pojemność z 6 do 12 miesięcy |
| Wysokiej jakości producent akumulatorów Cameron Sino |
| Ponad 20 000 akumulatorów tej marki |
| Własny rozwój baterii od 2000 roku |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 07.04. u Państwa |
Akumulator do słuchawek Logitech G733, pojemność 1500 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Przedłużona gwarancja na utratę pojemności
z 6 do 12 miesięcy
Producent tego akumulatora, Cameron Sino, gwarantuje doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości, udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności akumulatora.
Cechy
Instrukcje
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie .
Parametry
Zgodność
Logitech:
Akumulator jest odpowiednikiem oryginalnych akumulatorów
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Słuchawki i zestaw głośnomówiący |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 51 mm |
| Szerokość wymiaru | 40 mm |
| Głębokość wymiaru | 6 mm |