| Niezawodny zamiennik oryginalnej baterii |
| Żywotność do 1200 cykli |
| Brak efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 08.04. u Państwa |
Bateria do laptopa Lenovo Yoga 7 14, pojemność 4450 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Przedłużona gwarancja na utratę pojemności
z 6 do 12 miesięcy
Producent tego akumulatora, Cameron Sino, gwarantuje doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości, udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności akumulatora.
Cechy
Instrukcje
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie .
Parametry
Zgodność
Lenovo:
Akumulator jest odpowiednikiem oryginalnych akumulatorów
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Notebooki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 4450 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 15,36 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 297 mm |
| Szerokość wymiaru | 97 mm |
| Głębokość wymiaru | 6 mm |