| Dłuższy czas pracy robota |
| Wysokiej jakości zamiennik Cameron Sino |
| Do 1200 cykli ładowania |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 28.07. u Państwa |
Bateria do robota dla dzieci, Anki Cozmo Robot, Vector Robot, pojemność 500 mAh, Li-Pol, producent Cameron Sino
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Anki:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Inne urządzenia |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 38 mm |
| Szerokość wymiaru | 25 mm |
| Głębokość wymiaru | 6 mm |