| Niezawodny zamiennik oryginalnej baterii |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bez efektu pamięci |
| 12-miesięczna gwarancja pojemności |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 27.05. u Państwa |
Bateria do autodiagnostyki, Launch X431, X431 Diagun, pojemność 1600 mAh, Li-Pol, producent Cameron Sino
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik Twojego
oryginalnego akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Launch:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących baterii oryginalnych
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Inne urządzenia |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 1600 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 64 mm |
| Szerokość wymiaru | 45 mm |
| Głębokość wymiaru | 6 mm |