| Niezawodne zasilanie zamka |
| Pojemność 2600 mAh wystarczy na długo |
| Do 1200 cykli ładowania |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 19.05. u Państwa |
Bateria do zamka drzwiowego, ASSA ABLOY MUL-T-LOCK, pojemność 2600 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości zapewnia konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Assa Abloy:
Akumulator jest odpowiednikiem tych oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Systemy bezpieczeństwa, Inne urządzenia |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 7,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 67 mm |
| Szerokość wymiaru | 37 mm |
| Głębokość wymiaru | 20 mm |