| Dodatkowe 2600 mAh |
| Dłużej bez efektu pamięci |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 03.06. u Państwa |
Bateria do odtwarzaczy, Astell&Kern AK120, pojemność 2600 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom gwarancję na
utratę pojemności tego akumulatora wynoszącą 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Astell&kern:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Graczy |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,8 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 56 mm |
| Szerokość wymiaru | 50 mm |
| Głębokość wymiaru | 6 mm |