| Pełnowartościowy zamiennik oryginalnej baterii |
| Żywotność do 1200 cykli |
| Brak efektu pamięci ładowania |
| 12-miesięczna gwarancja pojemności |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 19.06. u Państwa |
Bateria do zegarka, Amazfit GTR 4 47 mm, pojemność 470 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom gwarancję na utratę
pojemności tej baterii wynoszącą 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Amazfit:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Smartwatche |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 470 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,87 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 31 mm |
| Szerokość wymiaru | 26 mm |
| Głębokość wymiaru | 4 mm |