| Długa żywotność do 1200 cykli |
| Brak efektu pamięci ładowania |
| Ochrona przed przeładowaniem i odwrotną polaryzacją |
| Pełna 12-miesięczna gwarancja na pojemność |
| Aby zamówić |
|---|
| Dostarczymy produkt na podstawie zamówienia. Zostaniesz poinformowany o dostawie po otrzymaniu zamówienia lub napisz do nas. |
Bateria do oświetlenia, Streamlight Fire Vulcan LED, pojemność 3200 mAh, LiFePO4, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Streamlight:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Inne urządzenia |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3200 mAh |
| Typ baterii | LiFePO4 |
| Napięcie akumulatora | 6,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 69 mm |
| Szerokość wymiaru | 53 mm |
| Głębokość wymiaru | 27 mm |