| Niezawodna wydajność 4000 mAh |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Ochrona przed przeładowaniem i odwrotną polaryzacją |
| 12-miesięczna gwarancja pojemności |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 25.05. u Państwa |
Bateria do telefonu komórkowego, CAT S62, CATERPILLAR S62, pojemność 4000mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości zapewnia konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Cat:
Caterpillar:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Telefony komórkowe i smartfony |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,8 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 70 mm |
| Szerokość wymiaru | 60 mm |
| Głębokość wymiaru | 6 mm |