| Niezawodny zamiennik oryginalnej baterii |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| Przedłużona gwarancja 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 17.06. u Państwa |
Bateria do zestawu głośnomówiącego, Interphone ACTIVE, CONNECT, EDGE i inne, pojemność 700 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Interphone:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Słuchawki i zestaw głośnomówiący |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 700 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 51 mm |
| Szerokość wymiaru | 20 mm |
| Głębokość wymiaru | 7 mm |
nie, nie mamy takiego w naszej ofercie.