| Przywraca wydajność Twojego odkurzacza |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bez efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 13.08. u Państwa |
Bateria do odkurzacza, Bosch BHN20110/01 do /04, pojemność 2000 mAh, Ni-Mh, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Bosch:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Typ baterii | Ni-MH |
| Napięcie akumulatora | 20,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 77,6 mm |
| Szerokość wymiaru | 80,7 mm |
| Głębokość wymiaru | 43 mm |