| Niezawodny zamiennik oryginalnej baterii |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 27.05. u Państwa |
Bateria do smartwatcha, Garmin Fenix 5S, Fenix 5S Plus, pojemność 150 mAh, Li-Pol, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości zapewnia konsumentom gwarancję na utratę
pojemności tej baterii przez 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Garmin:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Smartwatche |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 150 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 20,1 mm |
| Szerokość wymiaru | 26 mm |
| Głębokość wymiaru | 4,1 mm |