| Długa żywotność 3000 mAh |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Aby zamówić |
|---|
| Dostarczymy produkt na podstawie zamówienia. Zostaniesz poinformowany o dostawie po otrzymaniu zamówienia lub napisz do nas. |
Bateria do oscyloskopu, Fluke Scopemeter 120 (firmware 2.01), pojemność 3000 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Fluke:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Inne urządzenia |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Typ baterii | Ni-MH |
| Napięcie akumulatora | 4,8 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 89 mm |
| Szerokość wymiaru | 50 mm |
| Głębokość wymiaru | 23 mm |