| Działa długo dzięki 5000 mAh |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bez efektu pamięci ładowania |
| Pewność 12-miesięcznej gwarancji pojemności |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 28.04. u Państwa |
Bateria do telefonu, Nokia G42 5g, pojemność 5000 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Nokia:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Telefony komórkowe i smartfony |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,87 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 91 mm |
| Szerokość wymiaru | 63 mm |
| Głębokość wymiaru | 5 mm |