| Długa żywotność do 1200 cykli |
| Brak efektu pamięci ładowania |
| Ochrona przed przeładowaniem i odwrotną polaryzacją |
| Przedłużona gwarancja 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 27.07. u Państwa |
Bateria do analizatorów wody basenowej, Brycus Blue Connect, Blue Connect Plus, Smart Water Analyze, pojemność 2700 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości zapewnia konsumentom 12-miesięczną gwarancję
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Brycus:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Inne urządzenia |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2700 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3,6 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 51 mm |
| Szerokość wymiaru | 16 mm |
| Głębokość wymiaru | 14 mm |