| Długa żywotność 6000 mAh |
| Wysokiej jakości zamiennik Cameron Sino |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Ochrona przed przeładowaniem i odwrotną polaryzacją |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 19.05. u Państwa |
Bateria do tabletów, Samsung Galaxy Tab S3 9.7, pojemność 6000 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Samsung:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Tabletki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,8 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 166 mm |
| Szerokość wymiaru | 116 mm |
| Głębokość wymiaru | 3 mm |
| 10 | Bestsellery |
| 2 | Przyrządy pomiarowe |
| 2 | Posiadacze |
| 1 | Przypadki |
| 3 | Ładowarki |
| 13 | Reduktor kabli |
| 1 | Zestaw głośnomówiący |