| Niezawodny zamiennik oryginalnej baterii |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bez efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 15.05. u Państwa |
Baterie do drukarek, Brady Bm41, Bmp61, pojemność 1200 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Brady:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Drukarki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Typ baterii | Ni-MH |
| Napięcie akumulatora | 10,8 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 110 mm |
| Szerokość wymiaru | 57 mm |
| Głębokość wymiaru | 25 mm |