| Dłuższy czas pracy dzięki 3000 mAh |
| Brak efektu pamięci ładowania |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Pewność jakości dzięki 12-miesięcznej gwarancji |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 22.05. u Państwa |
Bateria do odkurzacza, Eta 0439 Brilanto, pojemność 3000 mAh, Ni-MH, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej dla Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Eta:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Typ baterii | Ni-MH |
| Napięcie akumulatora | 14,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 89 mm |
| Szerokość wymiaru | 69 mm |
| Głębokość wymiaru | 44 mm |
Dziękuję.
bateria jest Ni-MH, koledzy dostosują opis, dziękuję za powiadomienie.