| Niezawodny zamiennik bez kompromisów |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bez efektu pamięci |
| 12-miesięczna gwarancja pojemności |
Bateria do telefonów Bea-Fon Sl250, pojemność 1050 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości zapewnia konsumentom gwarancję na
utratę pojemności tego akumulatora przez 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Bea-Fon:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Telefony komórkowe i smartfony |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 1050 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 67 mm |
| Szerokość wymiaru | 42 mm |
| Głębokość wymiaru | 4 mm |