| Przywraca telefonowi niezawodny czas pracy |
| Bez efektu pamięci |
| Do 1200 cykli ładowania |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Aby zamówić |
|---|
| Dostarczymy produkt na podstawie zamówienia. Zostaniesz poinformowany o dostawie po otrzymaniu zamówienia lub napisz do nas. |
Bateria do telefonów Samsung SGH-J200, pojemność 800 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom gwarancję na utratę
pojemności tej baterii wynoszącą 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Samsung:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Telefony komórkowe i smartfony |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 800 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 44 mm |
| Szerokość wymiaru | 35 mm |
| Głębokość wymiaru | 5 mm |